Výsledky ze závodů

Disciplíny:

🅡 1. kolo Českého poháru - 1. nominační závod

Datum: so 24. 2. 2024
Místo: HUDY Brno
Kategorie: U14, B, A, J, Dospělí

🅚 3.liga - Orlický Monkey Cup - Choceň

Datum: so 24. 2. 2024
Místo: sportovní hala při ZŠ Sv. Čecha, Choceň
Kategorie: U8, U10, U12, U14, B, A, J

🅑 1. kolo Českého poháru U14

Datum: ne 18. 2. 2024
Místo: Jungle Praha Letňany
Kategorie: U10, U12, U14

Výsledky:
- Chlapci
- Dívky

🅑 3.liga - Junior Boulder Liga

Datum: so 17. 2. 2024
Místo: Boulder Point Liberec
Kategorie: U8, U10, U12, U14, B

Výsledky:
- Chlapci
- Dívky

🅑 1. kolo Českého poháru - 1. nominační závod

Datum: so 17. 2. 2024
Místo: Jungle Praha Letňany
Kategorie: B, A, J, Dospělí

Výsledky:
- Muži
- Ženy
- Chlapci
- Dívky

🅞 3.liga Brněnský přebor v lezení na obtížnost

Datum: út 13. 2. 2024
Místo: HUDY lezecká stěna Brno
Kategorie: U8, U10, U12, U14, B

Výsledky:
- Dívky
- Chlapci

🅑 Petzl 2. liga ČHS

Datum: so 10. 2. 2024
Místo: Plzeň, Lezecké centrum V16
Kategorie: U10, U12, U14, B, A, J

Výsledky:
- Chlapci
- Dívky

🅞 3. liga - Novoroční Open 2024

Datum: so 20. 1. 2024
Místo: Police nad Metují
Kategorie: Dospělí

🅑 3.liga - Berounský kotlík

Datum: ne 7. 1. 2024
Místo: Beroun
Kategorie: U10, U12, U14, B

Výsledky:
- Chlapci
- Dívky

🅑 Závod 3.ligy

Datum: so 16. 12. 2023
Místo: Boulder Point Liberec
Kategorie: U8, U10, U12, U14, B

Výsledky:
- Dívky
- Chlapci

🅞 Závod 3.ligy

Datum: so 16. 12. 2023
Místo: Beroun
Kategorie: U8, U10, U12, U14, B, J, Dospělí

Výsledky:
- Chlapci
- Dívky
- Muži
- Ženy

🅑 Závod 3.ligy

Datum: so 9. 12. 2023
Místo: Tendon blok Ostrava
Kategorie: U10, U12, U14, B, A

Výsledky:
- Chlapci
- Dívky

🅞 Oddílové závody - Zimní "RAJČE CUP"

Datum: ne 3. 12. 2023
Místo: Rajče
Kategorie: U8, U10, U12, U14, B, A, J, Dospělí

Vážení rodiče a děti,
srdečně Vás všechny zveme na neděli 3. 12. 2023, kdy na naší lezecké stěně Sokol - Rajče proběhnou tradiční předvánoční oddílové závody v lezení na obtížnost. Byli bychom rádi, aby se závodu zúčastnily i děti, které jsou v oddílu nové a i ty, které na jiné závody nejezdí a trénují v zájmových skupinách.
Cesty budou připravené tak, aby si každé dítě (i nezkušené) zalezlo. Podle počtu přihlášených dětí je rozdělíme do kategorií (podle věku a výkonnosti).
Prosíme proto o urychlené vyplnění a odeslání přihlášky. Přihlášku prosím vyplňte i v případě neúčasti - v kolonce účast vyberte NE.
Odkaz na přihlášku:
https://forms.gle/kuF9CDJ7jdLEMZH37
Prosíme také rodiče o výpomoc v průběhu závodu (jištění, rozhodování a další pomocné práce). Budeme rádi i za poskytnutí drobných odměn pro děti (reklamní předměty, sladkosti).
Nachystán bude opět i závod rodičů (kategorie muži, ženy), cesty budou lehké a vybavení Vám můžeme zapůjčit.
Budeme rádi, když se zúčastníte!!! Možná přijde i Mikuláš, čert a anděl.
Časový harmonogram:

8:00 - 9:00 registrace všech závodníků
9:45 předlezení závodních cest
10:00 začátek závodu
16:00 předpokládaný konec závodu

Další aktuální informace se budou zveřejňovat zde na stránce závodu.

Kolektiv trenérů

🅑 Závod 3.ligy

Datum: ne 3. 12. 2023
Místo: Pohodička Slaný
Kategorie: U8, U10, U12, U14

Výsledky:
- Chlapci
- Dívky

🅑 Závod 3.ligy

Datum: so 2. 12. 2023
Místo: Pohodička Slaný
Kategorie: B, A, J, Dospělí

🅞 Závod PETZL 2.ligy ČHS

Datum: so 25. 11. 2023
Místo: Sportovní hala Jeseník
Kategorie: U10, U12, U14, B, A

Výsledky:
- Chlapci
- Dívky

🅑 Závod 3.ligy

Datum: ne 12. 11. 2023
Místo: Sport Park Jungle Pardubice
Kategorie: U8, U10, U12, U14, B

Výsledky:
- Chlapci
- Dívky

🅞 Závod 3.ligy

Datum: ne 12. 11. 2023
Místo: Opava
Kategorie: U10, U12, U14, B

Výsledky:
- Chlapci
- Dívky

🅞 Závod 3.ligy ČHS

Datum: so 11. 11. 2023
Místo: Praha - Ruzyně
Kategorie: U8, U10, U12, U14, B

Výsledky:
- Chlapci
- Dívky

🅞 Závod 3.ligy

Datum: so 11. 11. 2023
Místo: HUDY lezecká stěna Brno
Kategorie: B, A, J, Dospělí

Výsledky:
- Chlapci
- Dívky
- Muži
- Ženy

Načítání...